Bądźmy w kontakcie

listki
Bandrów Narodowy 44,
38-700 Ustrzyki Dolne

Najczęściej zadawane pytania

listki

1. Odklej taśmę zabezpieczającą.

2. włóż najkrótszą wskazówkę (godzinową) wciskając ją delikatnie palcami.

3. włóż cieńszą wskazówkę (minutową) tak jak poprzednią.

4. włóż najcieńszą wskazówkę (sekundową).

5. wszystkie wskazówki ustaw na godzinę 12:00.

6. Pokrętłem z tyłu zegara ustaw aktualną godzinę.

7. włóż baterię AA dołączoną w zestawie

Jeśli chcesz otrzymać zegar pod indywidualne zamówienie to oferujemy przygotowanie projektu zegara z Twoimi wytycznymi i przesłanie Ci go do wglądu. To jest etap gdzie można wprowadzać poprawki, zmiany itp.

Po akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zegara.

Często pytacie nas czy zegar jest prawdziwy i czy to nie jest atrapa.

Otóż nasze zegary są jak najbardziej prawdziwe.

Sposób ich powstania zaczyna się od pozyskania surowca prosto z lasu. Następnie jest on cięty na specjalnej maszynie, aby jego grubość była odpowiednia. Kolejny z etapów to wielomiesięczne suszenie plastrów drewna, tak by miały około 12% wilgotności. Gdy plastry są wysuszone to poddajemy je procesowi szlifowania z obu stron oraz impregnowany w celu ochrony przed pleśnią, owadami, grzybami i sinizną.

Wybrany przez Was motyw jest wypalany laserowo na gotowym już plastrze. Tylko po to, aby zachować jak najlepszą jakość produktu, który od nas zamawiacie.

Ostatnim z etapów wytworzenia zegara jest frezowanie otworów pod metalowy wieszak oraz mechanizm. Są one wpuszczone w głąb plastra dzięki czemu nie wystają poza jego grubość.

Nasze zegary z reguły są tylko zabezpieczone impregnatem w celu ochrony przed owadami, grzybami, pleśnią czy sinizną. Chcemy, aby były one możliwie jak najbardziej naturalne, tak jak stworzyła je natura, bo właśnie w tym tkwi ich cały urok.

Na życzenie klienta oferujemy pomalowanie zegara na dowolny kolor, polakierowanie lub olejowanie.

Shopping Cart